•                                             GRONO PEDAGOGICZNE

           

        L.p.

        Nazwisko i Imię

        Nauczany przedmiot

        1.      

        Ambrozińska Sylwia 

        język angielski

        2.       

        Baduchowska Maria

        język polski

        3.      

        Baińska-Trzebińska Anita 

        świetlica, WICEDYREKTOR SZKOŁY

        4.       

        Balawender Marta

        wychowanie fizyczne, świetlica

        5.      

        Banaszczyk Anna 

        wychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający

        6.      

        Bąkowski Mateusz

                muzyka, WICEDYREKTOR SZKOŁY 

        7.      

        Bielawska Edyta 

        technika, nauczyciel wspomagający

        8.     

        Bigosińska Dorota 

        język angielski

          9.     

        Błęcka Maja 

        wychowanie fizyczne

        10.    

        Borek Iwona 

        edukacja wczesnoszkolna

        11.    

        Brulińska Agata

        logopeda

        12.    

        Chamczyk Michał 

        historia, WOS

        13.    

        Ciechońska Grażyna 

        edukacja wczesnoszkolna

        14.    

        Czapska Jolanta 

        język polski

        15.    

        Czapska Małgorzata

        edukacja wczesnoszkolna, świetlica

        16.    

        Czosnowski Paweł 

        wychowanie fizyczne

        17.    

        Dadok-Pękala Katarzyna 

        edukacja wczesnoszkolna

        18.    

        Daniluk Anna 

        historia, WOS

        19.    

        Dmowska Agnieszka 

        matematyka, biologia

        20.    

        Doktorska Dominika 

        edukacja wczesnoszkolna

        21.    

        Dombrovska Olha

        świetlica, chemia

        22.    

        Dubielecka Karolina

        świetlica, edukacja wczesnoszkolna

        23.    

        Duszyńska Beata 

        matematyka

        24.    

        Dzierzbicka Edyta 

        język niemiecki, etyka

        25.    

        Figarska Paulina

                 edukacja wczesnoszkolna, język angielski

        26.    

        Franchuk Svitlana 

        matematyka, fizyka

        27.    

        Frączkowski Robert 

        wychowanie fizyczne

        28.    

        Garbaty Beata 

        świetlica

        29.    

        Gondek Beata

        język polski

        30.    

        Gondek Jarosław

        informatyka

        31.    

        Gontarz Agnieszka

        fizyka

        32.    

        Gruza Marta

        język niemiecki, język angielski

        33.    

        Jambor Teresa 

        świetlica

        34.    

        Janczarska Renata 

        geografia

        35.    

        Jędrzejewska Beata

        matematyka

        36.    

                 Jutkiewicz Katarzyna 

                 język niemiecki WICEDYREKTOR SZKOŁY

        37.    

        Kaczanowska Joanna

        psycholog szkolny

        38.    

        Kadłubowska-Pilich Anna 

        język polski

        39.    

        Kamińska Hanna 

        biologia

        40.    

        Kryńska Aleksandra 

        wychowanie fizyczne, świetlica

        41.    

        Klimaszewska Ewelina 

        matematyka

        42.    

        Kossowski Wojciech

        język angielski

        43.    

        Kowalczyk Aneta 

        matematyka

        44.    

        Kowalczyk Bożena 

        edukacja wczesnoszkolna

        45.    

        Krawczyk Anna

        muzyka

        46.    

        Krawczyńska Urszula 

        język polski

        47.    

        Kulczyk-Sobczyk Izabela 

        edukacja wczesnoszkolna

        48.    

        Kuleta Mikołaj

        pedagog szkolny

        49.    

        Kuźmicz Urszula

        integracja sensoryczna

        50.    

        Leśniewska Beata 

        matematyka

        51.    

        Lis Krystyna

        edukacja wczesnoszkolna

        52.    

        Maj Marzena

        nauczyciel wspomagający

        53.    

        Makowiecka Magdalena 

        język angielski

        54.    

        Marciniak Marta 

        nauczyciel wspomagający

        55.    

        Markiewicz Joanna

        biblioteka

        56.    

        Maryańska Jadwiga 

        psycholog szkolny

        57.    

        Matiaż Lena

        religia

        58.    

        Michalski Maciej 

        wychowanie fizyczne

        59.    

        Nowicka Mirosława 

        język polski

        60.    

        Orzechowska Monika

        język polski

        61.    

        Panasewicz Justyna 

        edukacja wczesnoszkolna

        62.    

        Penar Małgorzata 

        język angielski 

        63.    

        Piasecka Magdalena 

        logopeda

        64.    

        Piasecka Sabina 

        technika, świetlica

        65.    

        Piecyk Anna

        świetlica

        66.    

        Pieniek Agnieszka 

        edukacja wczesnoszkolna

        67.    

        Popko Ewelina

        chemia

        68.    

        Prasolik Agata 

        edukacja wczesnoszkolna

        69.    

        Różycki Artur 

        biblioteka

        70.    

        Rybarczyk Dorota 

        edukacja wczesnoszkolna

        71.    

        Rybczyński Marcin 

        wychowanie fizyczne

        72.    

        Rytel Danuta 

        edukacja wczesnoszkolna

        73.    

        Rzeźniczak Barbara 

        edukacja wczesnoszkolna

        74.    

        Sawicka Beata 

        biologia

        75.    

        Soja Joanna 

        język angielski

        76.    

        Sowińska Katarzyna 

        historia, geografia, WOS

        77.    

        Stań Katarzyna 

        edukacja wczesnoszkolna, EDB

        78.    

        Stępień Agnieszka

        edukacja wczesnoszkolna, świetlica

        79.    

        Stępień Patrycja 

        edukacja wczesnoszkolna, świetlica

        80.    

        Szatanek Marcin 

        religia

        81.    

        Szczepańska Iwona 

        język polski

        82.    

        Szewczyk Aneta

        integracja sensoryczna

        83.    

        Szlak Łukasz 

        religia

        84.    

        Sztyk Magdalena 

        wychowanie do życia w rodzinie

        85.    

        Szymańska Hanna

        doradztwo zawodowe

        86.    

        Ścioch Zofia 

        wychowanie fizyczne

        87.    

        Śliwińska Małgorzata 

        edukacja wczesnoszkolna

        88.    

        Śliwiński Michał 

        wychowanie fizyczne

        89.    

        Ślusarczyk Klaudia

        psycholog szkolny

        90.    

        Śrębowaty Marek 

                 informatyka, DYREKTOR SZKOŁY

        91.    

        Telakowiec-Szudrowicz Joanna 

        świetlica

        92.    

        Tolak Aleksandra

        pedagog szkolny

        93.    

        Turowska Jolanta

                 integracja sensoryczna

        94.    

        Urbaniak-Hajduk Marta

                 język polski, język angielski

        95.    

        Wiśniewska Agnieszka 

        język polski

        96.    

        Wiśniewska Dorota 

        świetlica

        97.    

        Wójcik Eliza 

        pedagog szkolny

        98.    

        Zębrowska Monika

        biologia, geografia

        99.    

        Żołyńska Jadwiga

        nauczyciel wspomagający

        100.   

        Żwirska Agnieszka 

        plastyka


         

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 2 im.Kornela Makuszyńskiego
      • sp2@miasto.pruszkow.pl
      • 22 758 79 74 tel.kom 501 525 025
      • ul.Jasna 2
      • mgr Marek Śrębowaty
      • mgr Anita Baińska-Trzebińska mgr Mateusz Bąkowski mgr Katarzyna Jutkiewicz
      • poniedziałek 8.00-16.00 wtorek 8.00-16.00 Środa 8.00-16.00 czwartek 8.00-16.00 piątek 8.00-16.00
      • sp2@miasto.pruszkow.pl
      • https://www.sp2pruszkow.pl/a/dokumenty-szkolne/deklaracja dostępności
  • Galeria zdjęć

      brak danych