•  

        Grono pedagogiczne

        1. mgr Ambrozińska Sylwia - nauczyciel mianowany - język angielski
        2. mgr Baduchowska Maria - nauczyciel dyplomowany - język polski
        3. mgr Baińska-Trzebińska Anita - nauczyciel dyplomowany - nauczanie początkowe, WICEDYREKTOR SZKOŁY
        4. mgr Balawender Marta - nauczyciel mianowany - wychowanie fizyczne
        5. mgr Banaszczyk Anna -  nauczyciel mianowany - wychowanie fizyczne
        6. mgr Bąkowski Mateusz - nauczyciel dyplomowany - muzyka
        7. mgr Bielawska Edyta - nauczyciel mianowany - nauczanie początkowe
        8. mgr Bigosińska Dorota - nauczyciel dyplomowany - język angielski
        9. mgr Błęcka Maja - nauczyciel kontraktowy - wychowanie fizyczne
        10. mgr Borek Iwona - nauczyciel mianowany - nauczanie początkowe
        11. mgr Borkowska Teresa - nauczyciel dyplomowany - matematyka
        12. mgr Chamczyk Michał - nauczyciel mianowany - historia
        13. mgr Ciechońska Grażyna - nauczyciel dyplomowany - nauczanie początkowe
        14. mgr Czapska Jolanta - nauczyciel dyplomowany - język polski
        15. mgr Czapska Małgorzata - nauczyciel dyplomowany - nauczanie początkowe
        16. mgr Czosnowski Paweł - nauczyciel dyplomowany - wychowanie fizyczne
        17. mgr Dadok-Pękala Katarzyna - nauczyciel mianowany - nauczanie początkowe
        18. mgr Daniluk Anna - nauczyciel dyplomowany - historia
        19. mgr Dmowska Agnieszka - nauczyciel dyplomowany - matematyka, biologia
        20. mgr Doktorska Dominika - nauczyciel mianowany - nauczanie początkowe
        21. mgr Dubielecka Karolina - nauczyciel stażysta - świetlica, nauczanie początkowe
        22. mgr Duszyńska Beata - nauczyciel mianowany - matematyka
        23. mgr Dzierzbicka Edyta - nauczyciel mianowany- język niemiecki, etyka
        24. mgr Figarska Paulina - nauczyciel kontraktowy - nauczanie początkowe
        25. lic.   Frączkowski Robert - nauczyciel mianowany - wychowanie fizyczne
        26. mgr Garbaty Beata - nauczyciel dyplomowany - nauczanie początkowe, świetlica
        27. mgr Grucka Katarzyna - nauczyciel stażysta - język polski, świetlica
        28. mgr Jambor Teresa - nauczyciel dyplomowany - świetlica
        29. mgr Janczarska Renata - nauczyciel kontraktowy - geografia
        30. mgr Jończyk Barbara - nauczyciel dyplomowany - nauczanie początkowe
        31. mgr Jutkiewicz Katarzyna - nauczyciel dyplomowany - język niemiecki, WOS, WICEDYREKTOR SZKOŁY
        32. mgr Kaczanowska Joanna- nauczyciel mianowany - psycholog szkolny
        33. mgr Kadłubowska-Pilich Anna - nauczyciel dyplomowany - język polski
        34. mgr Kamińska Hanna - nauczyciel dyplomowany - biologia
        35. mgr Karczewska Aleksandra - nauczyciel mianowany - wychowanie fizyczne
        36. mgr Klimaszewska Ewelina - nauczyciel kontraktowy - matematyka
        37. mgr Kowalczyk Aneta - nauczyciel dyplomowany - matematyka
        38. mgr Kowalczyk Bożena - nauczyciel mianowany - nauczanie początkowe
        39. mgr Kosowska Agnieszka - nauczyciel mianowany - matematyka, informatyka
        40. mgr Krawczyńska Urszula - nauczyciel dyplomowany - język polski
        41. mgr Kurek Sylwia - nauczyciel stażysta - świetlica, muzyka
        42. mgr Kulczyk-Sobczyk Izabela - nauczyciel kontraktowy - nauczanie początkowe
        43. mgr Leśniewska Beata - nauczyciel dyplomowany - matematyka
        44. mgr Makowiecka Magdalena - nauczyciel dyplomowany (ekspert MEN) - język angielski
        45. mgr Marciniak Marta - nauczyciel mianowany - nauczyciel wspomagający
        46. mgr Maryańska Jadwiga - nauczyciel mianowany - psycholog szkolny
        47. mgr Michalski Maciej - nauczyciel dyplomowany - wychowanie fizyczne
        48. mgr Nadzikiewicz Beata - nauczyciel dyplomowany - informatyka
        49. mgr Nierobisz Ewa - nauczyciel dyplomowany - oddział przedszkolny
        50. mgr Nowak Magdalena - nauczyciel dyplomowany - język angielski
        51. mgr Nowicka Mirosława - nauczyciel dyplomowany - język polski
        52. mgr Panasewicz Justyna - nauczyciel kontraktowy - nauczanie początkowe
        53. mgr Penar Małgorzata - nauczyciel mianowany - język angielski
        54. mgr Płatos Marta - nauczyciel dyplomowany - integracja sensoryczna
        55. mgr Piasecka Magdalena - nauczyciel mianowany - logopeda
        56. lic.   Piasecka Sabina - nauczyciel mianowany - technika
        57. mgr Piecyk Anna - nauczyciel dyplomowany - świetlica
        58. lic.   Piecyk Patrycja - nauczyciel stażysta - świetlica
        59. mgr Pieniek Agnieszka - nauczyciel mianowany - nauczanie początkowe
        60. mgr Prasolik Agata - nauczyciel mianowany - wychowanie fizyczne
        61. mgr Różycki Artur - nauczyciel mianowany - biblioteka
        62. mgr Rybarczyk Dorota - nauczyciel dyplomowany - nauczanie początkowe
        63. mgr Rybczyński Marcin - nauczyciel stażysta - wychowanie fizyczne
        64. mgr Rytel Danuta - nauczyciel dyplomowany - nauczanie początkowe
        65. mgr Rzeźniczak Barbara - nauczyciel kontraktowy - nauczanie początkowe
        66. mgr Sawicka Beata - nauczyciel dyplomowany - biologia
        67. mgr Soja Joanna - nauczyciel dyplomowany - język angielski
        68. mgr Sowińska Katarzyna - nauczyciel mianowany - historia, geografia
        69. mgr Stań Katarzyna - nauczyciel dyplomowany - nauczanie początkowe
        70. ks.mgr Szatanek Marcin - nauczyciel mianowany - religia
        71. mgr Szczepańska Iwona - nauczyciel dyplomowany - język polski
        72. ks.mgr Szlak łukasz - nauczyciel kontraktowy - religia
        73. mgr Sztyk Magdalena - nauczyciel stażysta - wychowanie do życia w rodzinie
        74. mgr Szwejkowska-Kozik Agnieszka - nauczyciel mianowany - język polski
        75. mgr Ścioch Zofia - nauczyciel dyplomowany - wychowanie fizyczne
        76. mgr Śliwińska Małgorzata - nauczyciel dyplomowany - nauczanie początkowe
        77. mgr Śliwiński Michał - nauczyciel dyplomowany - wychowanie fizyczne
        78. mgr Śrębowaty Marek - nauczyciel mianowany - informatyka, DYREKTOR SZKOŁY
        79. lic.   Telakowiec-Szudrowicz Joanna - nauczyciel mianowany - świetlica
        80. mgr Urbaniak-Hajduk Marta - nauczyciel kontraktowy - język polski, język angielski
        81. mgr Wiśniewska Agnieszka - nauczyciel kontraktowy - język polski
        82. mgr Wiśniewska Dorota - nauczyciel dyplomowany - świetlica
        83. mgr Włudarkiewicz Marlena - nauczyciel stażysta - religia
        84. mgr Wójcik Eliza - nauczyciel mianowany - pedagog szkolny
        85. mgr Żwirska Agnieszka - nauczyciel dyplomowany - plastyka

         

         

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 2 im.Kornela Makuszyńskiego
      • sp2@miasto.pruszkow.pl
      • 22 758 79 74 tel.kom 501 525 025
      • ul.Jasna 2
      • mgr Marek Śrębowaty
      • mgr Katarzyna Jutkiewicz
      • mgr Anita Baińska-Trzebińska
      • poniedziałek 8.00-18.00 wtorek 8.00-16.00 Środa 8.00-16.00 czwartek 8.00-16.00 piątek 8.00-14.00
      • sp2@miasto.pruszkow.pl
  • Galeria zdjęć

    • Mistrzostwa w mini siatkówce chłopców
    • Mistrzostwa w mini siatkówce dziewcząt
    • Bal karnawałowy
    • Moda na recykling - warsztaty
    • Międzyszkolne zawody sportowe z piłki ręcznej dziewcząt i chłopców
    • 28 Finał Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy
    • Mamy rekord!!!
    • Akcja Mural
    • Biała szkoła - Poronin 2020