• Intendent : Ewelina Ogórek

Szanowni Państwo,
         Rejestrując się do systemu lub zamawiając obiady dla swoich dzieci w systemie zamów posiłek
        (zalecamy korzystanie z przeglądarki internetowej Chrome lub Safari w komputerze).

Rodzice nowych uczniów rejestrują się w systemie zamów posiłek za pomocą linku rejestracyjnego:

Rodziców nowych uczniów, którzy dokonali rejestracji w systemie zamów posiłek  zapraszamy do intendenta stołówki w celu wyrobienia breloka obiadowego, koszt 10,00 zł płatne gotówką.
        Brelok obiadowy służy do identyfikacji uczniów w czasie wydawania obiadów.

System zamów posiłek działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie.

Rodzic w systemie zamów posiłek może odwołać zamówiony obiad jeśli dziecka nie ma w szkole  (najpóźniej do godz.9.00 danego dnia lub wcześniej).

W razie pytań  proszę o kontakt z intendentem stołówki p. Eweliną Ogórek  tel. 501-525-029
        adres e-mail:
        sp2.intendent@gmail.com lub dziennik Librus (Ewelina Stołówka)

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”.
         W zakładce  „Pomoc” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.