•                                             GRONO PEDAGOGICZNE


        L.p.

        Nazwisko i Imię

        Nauczany przedmiot

        1.      

        Ambrozińska Sylwia 

        język angielski

        2.       

        Baduchowska Maria

        język polski

        3.      

        Baińska-Trzebińska Anita 

        świetlica, WICEDYREKTOR SZKOŁY

        4.       

        Balawender Marta

        wychowanie fizyczne, świetlica

        5.      

        Banaszczyk Anna 

        wychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający

        6.      

        Bąkowski Mateusz

                muzyka, WICEDYREKTOR SZKOŁY 

        7.      

        Bejda Weronika 

        psycholog szkolny

        8.     

        Bielawska Edyta 

        technika, nauczyciel wspomagający

          9.     

        Bigosińska Dorota 

        język angielski

        10.    

        Błęcka Maja 

        wychowanie fizyczne

        11.    

        Borek Iwona 

        edukacja wczesnoszkolna

        12.    

        Brulińska Agata

        logopeda

        13.    

        Chamczyk Michał 

        historia, WOS

        14.    

        Ciechońska Grażyna 

        edukacja wczesnoszkolna

        15.    

        Czapska Jolanta 

        język polski

        16.    

        Czapska Małgorzata

        edukacja wczesnoszkolna, świetlica

        17.    

        Czosnowski Paweł 

        wychowanie fizyczne

        18.    

        Dadok-Pękala Katarzyna 

        edukacja wczesnoszkolna

        19.    

        Daniluk Anna 

        historia, WOS

        20.    

        Dmowska Agnieszka 

        matematyka, biologia

        21.    

        Doktorska Dominika 

        edukacja wczesnoszkolna

        22.    

        Dombrovska Olha

        świetlica, chemia

        23.    

        Dubielecka Karolina

        świetlica, edukacja wczesnoszkolna

        24.    

        Duszyńska Beata 

        matematyka

        25.    

        Dzierzbicka Edyta 

        język niemiecki, etyka

        26.    

        Figarska Paulina

                 edukacja wczesnoszkolna, język angielski

        27.    

        Franchuk Svitlana 

        matematyka, fizyka

        28.    

        Frączkowski Robert 

        wychowanie fizyczne

        29.    

        Garbaty Beata 

        świetlica

        30.    

        Gondek Beata

        język polski

        31.    

        Gondek Jarosław

        informatyka

        32.    

        Gontarz Agnieszka

        fizyka

        33.    

        Gruza Marta

        język niemiecki, język angielski

        34.    

        Jambor Teresa 

        świetlica

        35.    

        Janczarska Renata 

        geografia

        36.    

        Jędrzejewska Beata

        matematyka

        37.    

                 Jutkiewicz Katarzyna 

                 język niemiecki WICEDYREKTOR SZKOŁY

        38.    

        Kaczanowska Joanna

        psycholog szkolny

        39.    

        Kadłubowska-Pilich Anna 

        język polski

        40.    

        Kamińska Hanna 

        biologia

        41.    

        Kryńska Aleksandra 

        wychowanie fizyczne, świetlica

        42.    

        Klimaszewska Ewelina 

        matematyka

        43.    

        Kossowski Wojciech

        język angielski

        44.    

        Kowalczyk Aneta 

        matematyka

        45.    

        Kowalczyk Bożena 

        edukacja wczesnoszkolna

        46.    

        Krawczyk Anna

        muzyka

        47.    

        Krawczyńska Urszula 

        język polski

        48.    

        Kulczyk-Sobczyk Izabela 

        edukacja wczesnoszkolna

        49.    

        Kuleta Mikołaj

        pedagog szkolny

        50.    

        Kuźmicz Urszula

        integracja sensoryczna

        51.    

        Leśniewska Beata 

        matematyka

        52.    

        Lis Krystyna

        edukacja wczesnoszkolna

        53.    

        Maj Marzena

        nauczyciel wspomagający

        54.    

        Makowiecka Magdalena 

        język angielski

        55.    

        Marciniak Marta 

        nauczyciel wspomagający

        56.    

        Markiewicz Joanna

        biblioteka

        57.    

        Maryańska Jadwiga 

        psycholog szkolny

        58.    

        Matiaż Lena

        religia

        59.    

        Michalski Maciej 

        wychowanie fizyczne

        60.    

        Nalewaj Paweł 

        nauczyciel wspomagający

        61.    

        Nowicka Mirosława 

        język polski

        62.    

        Orzechowska Monika

        język polski

        63.    

        Panasewicz Justyna 

        edukacja wczesnoszkolna

        64.    

        Penar Małgorzata 

        język angielski 

        65.    

        Piasecka Magdalena 

        logopeda

        66.    

        Piasecka Sabina 

        technika, świetlica

        67.    

        Piecyk Anna

        świetlica

        68.    

        Pieniek Agnieszka 

        edukacja wczesnoszkolna

        69.    

        Popko Ewelina

        chemia

        70.    

        Prasolik Agata 

        edukacja wczesnoszkolna

        71.    

        Różycki Artur 

        biblioteka

        72.    

        Rybarczyk Dorota 

        edukacja wczesnoszkolna

        73.    

        Rybczyński Marcin 

        wychowanie fizyczne

        74.    

        Rytel Danuta 

        edukacja wczesnoszkolna

        75.    

        Rzeźniczak Barbara 

        edukacja wczesnoszkolna

        76.    

        Sawicka Beata 

        biologia

        77.    

        Soja Joanna 

        język angielski

        78.    

        Sowińska Katarzyna 

        historia, geografia, WOS

        79.    

        Stań Katarzyna 

        edukacja wczesnoszkolna, EDB

        80.    

        Stępień Agnieszka

        edukacja wczesnoszkolna, świetlica

        81.    

        Stępień Patrycja 

        edukacja wczesnoszkolna, świetlica

        82.    

        Szatanek Marcin 

        religia

        83.    

        Szczepańska Iwona 

        język polski

        84.    

        Szewczyk Aneta

        integracja sensoryczna

        85.    

        Szlak Łukasz 

        religia

        86.    

        Sztyk Magdalena 

        wychowanie do życia w rodzinie

        87.    

        Szymańska Hanna

        doradztwo zawodowe

        88.    

        Ścioch Zofia 

        wychowanie fizyczne

        89.    

        Śliwińska Małgorzata 

        edukacja wczesnoszkolna

        90.    

        Śliwiński Michał 

        wychowanie fizyczne

        91.    

        Śrębowaty Marek 

                 informatyka, DYREKTOR SZKOŁY

        92.    

        Telakowiec-Szudrowicz Joanna 

        świetlica

        93.    

        Tolak Aleksandra

        pedagog szkolny

        94.    

        Turowska Jolanta

                 integracja sensoryczna

        95.    

        Urbaniak-Hajduk Marta

                 język polski, język angielski

        96.    

        Wiśniewska Agnieszka 

        język polski

        97.    

        Wiśniewska Dorota 

        świetlica

        98.    

        Wójcik Eliza 

        pedagog szkolny

                      99.   

        Zębrowska Monika

        biologia, geografia

                  100.

        Żwirska Agnieszka 

        plastyka

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 2 im.Kornela Makuszyńskiego
      • sp2@miasto.pruszkow.pl
      • 22 758 79 74 tel.kom 501 525 025
      • ul.Jasna 2 05-804 Pruszków Poland
      • mgr Marek Śrębowaty
      • mgr Anita Baińska-Trzebińska mgr Mateusz Bąkowski mgr Katarzyna Jutkiewicz
      • poniedziałek 8.00-16.00 wtorek 8.00-16.00 Środa 8.00-16.00 czwartek 8.00-16.00 piątek 8.00-16.00
      • sp2@miasto.pruszkow.pl
      • https://www.sp2pruszkow.pl/a/dokumenty-szkolne/deklaracja dostępności
  • Galeria zdjęć

      brak danych