•  

           WYCHOWAWSTWA ROK SZKOLNY 2019/2020

        Lp

        klasa

        wychowawca

        z-ca wychowawcy

        0

        0

        Pani Nierobisz Ewa

        -

        1

        1A

        Pani Panasewicz Justyna

        Pani Stań Katarzyna

        2

        1B

        Pani Jacaszek-Powązka Małgorzata

        Pani Borek Iwona

        3

        1C

        Pani Śliwińska Małgorzata

        Pani Dadok-Pękala Katarzyna

        4

        1D

        Pani Dadok-Pękala Katarzyna

        Pani Śliwińska Małgorzata

        5

        1E

        Pani Borek Iwona

        Pani Powązka-Jacaszek Małgorzata

        6

        1F

        Pani Stań Katarzyna

        Pani Panasewicz Justyna

        7

        2A

        Pani Rytel Danuta

        Pani Rzeżniczak Barbara

        8

        2B

        Pani Czapska Małgorzata

        Pani Figarska Paulina

        9

        2C

        Pani Rzeźniczak Barbara

        Pani Rytel Danuta

        10

        2D

        Pani Jończyk Barbara

        Pani Baińska-Trzebińska Anita

        11

        2E

        Pani Baińska-Trzebińska Anita

        Pani Jończyk Barbara

        12

        2F

        Pani Figarska Paulina

        Pani Czapska Małgorzata

        13

        3A

        Pani Rybarczyk Dorota

        Pani Kulczyk Sobczyk Izabela

        14

        3B

        Pani Bielawska Edyta

        Pani Kowalczyk Bożena

        15

        3C

        Pani Kowalczyk Bożena

        Pani Bielawska Edyta

        16

        3D

        Pani Kulczyk-Sobczyk Izabela

        Pani Rybarczyk Dorota

        17

        3E

        Pani Ciechońska Grażyna

        Pani Doktorska Dominika

        18

        3F

        Pani Doktorska Dominika

        Pani Ciechońska Grażyna

        19

        4A

        Pani Daniluk Anna

        Pani Dmowska Agnieszka

        20

        4B

        Pani Baduchowska Maria

        Pani Sawicka Beata

        21

        4C

        Pani Dmowska Agnieszka

        Pani Daniluk Anna

        22

        5A

        Pani Banaszczyk Anna

        Pani Szwejkowska-Kozik Agnieszka

        23

        5B

        Pani Kamińska Hanna

        Pani Piasecka Sabina

        24

        5C

        Pani Powązka-Jacaszek Małgorzata

        Pani Piasecka Magdalena

        25

        5D

        Pani Bigosińska Dorota

        Pani Duszyńska Beata

        26

        5E

        Pani Nadzikiewicz Beata

        Pani Makowiecka Magdalena

        27

        5F

        Pan Chamczyk Michał

        Pani Błęcka Maja

        28

        5G

        Pani Sawicka Beata

        Pani Baduchowska Maria

        29

        5H

        Pan Czosnowski Paweł

        Pani Balawender Marta

        30

        5I

        Pani Balawender Marta

        Pani Wiśniewska Agnieszka

        31

        5J

        Pani Duszyńska Beata

        Pani Bigosińska Dorota

        32

        5K

        Pani Błęcka Maja

        Pan Chamczyk Michał

        33

        6A

        Pani Kosowska Agnieszka

        Pani Ambrozińska Sylwia

        34

        6B

        Pani Sowińska Katarzyna

        Pan Bąkowski Mateusz

        35

        6C

        Pan Śliwiński Michał

        Pani Nowicka Mirosława

        36

        6D

        Pani Ambrozińska Sylwia

        Pani Kosowska Agnieszka

        37

        6E

        Pani Urbaniak-Hajduk Marta

        Pan Bąkowski Mateusz

        38

        6F

        Pani Kadłubowska-Pilich Anna

        Pani Janczarska Renata

        39

        6G

        Pani Nowicka Mirosława

        Pan Śliwiński Michał

        40

        6H

        Pani Janczarska Renata

        Pani Kadłubowska-Pilich Anna

        41

        6I

        Pani Wiśniewska Agnieszka

        Pan Michalski Maciej

        42

        7A

        Pani Szwejkowska-Kozik Agnieszka

        Pani Kosowska Agnieszka

        43

        7B

        Pani Kowalczyk Aneta

        Pani Szczepańska Iwona

        44

        7C

        Pani Szczepańska Iwona

        Pani Kowalczyk Aneta

        45

        7D

        Pani Karczewska Aleksandra

        Pani Klimaszewska Ewelina

        46

        7E

        Pani Soja Joanna

        Pani Nowak Magda

        47

        7F

        Pani Klimaszewska Ewelina

        Pani Mazurek Magdalena

        48

        8A

        Pani Krawczyńska Urszula

        Pani Borkowska Teresa

        49

        8B

        Pani Żwirska Agnieszka

        Pani Nowak Magdalena

        50

        8C

        Pani Mazurek Magdalena

        Pani Dzięcielska Małgorzata

        51

        8D

        Pani Makowiecka Magdalena

        Pani Beata Nadzikiewicz

        52

        8E

        Pani Nowak Magdalena

        Pani Soja Joanna

        53

        8F

        Pani Dzięcielska Małgorzata

        Pani Kowalczyk Alicja

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 2 im.Kornela Makuszyńskiego
      • dyrektorsp2pruszkow@wp.pl
      • 22 758 79 74 tel.kom 501 525 025
      • ul.Jasna 2
      • mgr Marek Śrębowaty
      • mgr Katarzyna Jutkiewicz
      • mgr Anita Baińska-Trzebińska
      • poniedziałek 8.00-18.00 wtorek 8.00-16.00 Środa 8.00-16.00 czwartek 8.00-16.00 piątek 8.00-14.00
  • Galeria zdjęć

    • Mistrzostwa w mini siatkówce chłopców
    • Mistrzostwa w mini siatkówce dziewcząt
    • Bal karnawałowy
    • Moda na recykling - warsztaty
    • Międzyszkolne zawody sportowe z piłki ręcznej dziewcząt i chłopców
    • 28 Finał Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy
    • Mamy rekord!!!
    • Akcja Mural
    • Biała szkoła - Poronin 2020