• WYCHOWAWCY ORAZ ZASTĘPCY W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

        LP.

        KLASA

        WYCHOWAWCA

        ZASTĘPCA WYCHOWAWCY

        0.

        ,,0”

        Karolina Dubielecka

        Agnieszka Stępień

        Agnieszka Stępień

        Karolina Dubielecka

        1.

        1A

        Justyna Panasewicz

        Katarzyna Stań

        2.

        1B

        Dominika Doktorska

        Iwona Borek

        3.

        1C

        Katarzyna Stań

        Justyna Panasewicz

        4.

        1D

        Katarzyna Dadok-Pękala

        Paulina Figarska

        5.

        1E

        Iwona Borek

        Dominika Doktorska

        6.

        2A

        Danuta Rytel

        Grażyna Ciechońska

        7.

        2B

        Małgorzata Czapska

        Agata Prasolik

        8.

        2C

        Barbara Rzeźniczak

        Krystyna Lis

        9.

        2D

        Krystyna Lis

        Barbara Rzeźniczak

        10.

        2E

        Patrycja Stępień

        Bożena Kowalczyk

        11.

        3A

        Dorota Rybarczyk

        Izabela Kulczyk - Sobczyk

        12.

        3B

        Agata Prasolik

        Małgorzata Czapska

        13.

        3C

        Bożena Kowalczyk

        Patrycja Stępień

        14.

        3D

        Izabela Kulczyk - Sobczyk

        Dorota Rybarczyk

        15.

        3E

        Grażyna Ciechońska

        Danuta Rytel

        16.

        4A

        Beata Jędrzejewska

        Beata Sawicka

        17.

        4B

        Sylwia Ambrozińska

        Agnieszka Wiśniewska

        18.

        4C

        Iwona Szczepańska

        Sabina Piasecka

        19.

        4D

        Katarzyna Sowińska

        Mateusz Bąkowski

        20.

        4E

        Agnieszka Wiśniewska

        Sylwia Ambrozińska

        21.

        4F

        Renata Janczarska

        Anna Kadłubowska-Pilich

        22.

        5A

        Zofia Ścioch

        Maja Błęcka

        23.

        5B

        Marta Urbaniak - Hajduk

        Renata Janczarska

        24.

        5C

        Anna Kadłubowska - Pilich

        Ewelina Klimaszewska

        25.

        5D

        Monika Orzechowska

        Svitlana Franchuk

        26.

        5E

        Ewelina Klimaszewska

        Marta Urbaniak - Hajduk

        27.

        5F

        Marta Gruza

        Małgorzata Penar

        28.

        6A

        Małgorzata Penar

        Katarzyna Sowińska

        29.

        6B

        Edyta Bielawska

        Monika Zębrowska

        30.

        6C

        Monika Zębrowska

        Edyta Bielawska

        31.

        6D

        Katarzyna Jutkiewicz

         

        32.

        6E

        Magdalena Makowiecka

        Anna Banaszczyk

        33.

        6F

        Beata Leśniewska

        Jolanta Czapska

        34.

        7A

        Anna Daniluk

        Agnieszka Dmowska

        35.

        7B

        Maria Baduchowska

        Magdalena Sztyk

        36.

        7C

        Agnieszka Dmowska

        Anna Daniluk

        37.

        8A

        Anna Banaszczyk

        Beata Gondek

        38.

        8B

        Hanna Kamińska

        Maria Baduchowska

        39.

        8C

        Mirosława Nowicka

        Magdalena Piasecka

        40.

        8D

        Dorota Bigosińska

        Beata Duszyńska

        41.

        8E

        Svitlana Franchuk

        Monika Orzechowska

        42.

        8F

        Magdalena Sztyk

        Eliza Wójcik

        43.

        8G

        Beata Sawicka

        Beata Leśniewska

        44.

        8H

        Paweł Czosnowski

        Maciej Michalski

        45.

        8I

        Olha Dombrovska

        Agnieszka Wiśniewska

        46.

        8J

        Beata Duszyńska

        Dorota Bigosińska

        47.

        8K

        Maja Błęcka

        Zofia Ścioch


         

             

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 2 im.Kornela Makuszyńskiego
      • sp2@miasto.pruszkow.pl
      • 22 758 79 74 tel.kom 501 525 025
      • ul.Jasna 2 05-804 Pruszków Poland
      • mgr Marek Śrębowaty
      • mgr Anita Baińska-Trzebińska mgr Mateusz Bąkowski mgr Katarzyna Jutkiewicz
      • poniedziałek 8.00-16.00 wtorek 8.00-16.00 Środa 8.00-16.00 czwartek 8.00-16.00 piątek 8.00-16.00
      • sp2@miasto.pruszkow.pl
      • https://www.sp2pruszkow.pl/a/dokumenty-szkolne/deklaracja dostępności
      • /SPnr2Pruszkow/SkrytkaESP
  • Galeria zdjęć

      brak danych