• OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH ROKU SZKOLNYM 2019/2020
    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 im. Kornela Makuszyńskiego
    w Pruszkowie

    Lp.

    Rodzaj zajęć

    Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego zajęcia

     

    Terminy zajęć

    1.

    SKS – gry zespołowe

    Pan Frączkowski Robert

    wtorek w godz. 13.50-14.35

    2.

    SKS

    Pani Karczewska Aleksandra

    poniedziałek w godz. 13.50-14.30

    3.

    SKS

    Pan Balawender Marta

    wtorek w godz. 14.45-15.30  

    4.

    Zajęcia sportowe

    Pan Śliwiński Michał

    wtorek w godz. 14.45-15.30

    5.

    Zajęcia sportowe – dla dziewcząt
    siatkówka, koszykówka , piłka ręczna, unihokej.

    Pan Michalski Maciej


    piątek w godz. 14.45-15.30
    piątek w godz. 15.30-16.15

    6.

    Poznajemy świat - klub podróżnika

    Pani Jończyk Barbara

    piątek w godz. 12.30-13.15

    7.

    Poznajemy świat - klub podróżnika

    Pani Czapska Małgorzata

    piątek w godz. 11.45-12.30

    8.

    Programuj i baw się - zajęcia informatyczne klasy IV - VIII

    Pani Nadzikiewicz Beata


    poniedziałek w godz. 12.50-13.35

    9.

    Świat wokół nas - mały reporter

    Pani Rybarczyk Dorota

    wtorek w godz. 12.50-13.35

    10.

    Poznaj królową nauk - zajęcia matematyczne

    Pani Duszyńska Beata

    Kl. V czwartek w godz. 14.45-15.30

    11.

    Wyrównywanie szans - matematyka

    Pani Klimaszewska Ewelina

    Kl. VIII piątek w godz. 15.40-16.25 

    Kl. VII piątek w godz. 14.45 - 15.40

    Kl. IVb,c środa w godz. 14.45-15.30

    12.

    Wyrównywanie szans -  język polski

    Pani Krawczyńska Urszula

    Kl. VIIIe środa w godz. 14.45-15.30

    Kl. VIIIa czwartek w godz. 13.50-14.35

    13.

    Wyrównywanie szans -  język polski

    Pani Wiśniewska Agnieszka

    Kl. IV poniedzialek w godz. 13.50-14.35

    Kl. VI środa w godz. 13.50-14.35

    14.

    Ruch i zdrowie - zajęcia taneczne

    Pani Powązka Jacaszek Małgorzata


    środa w godz. 13.40-14.25

    15.

    Chcę być manualny – zajęcia plastyczne, klasy 4-8

    Pani Żwirska Agnieszka

    wtorek w godz. 14.45-15.30
    wtorek w godz. 15.30-16.15
    czwartek  w godz. 15.35-16.20

    16.

    Wrażliwi na świat – zajęcia teatralne

    Pani Czapska Małgorzata

    poniedziałekw godz. 13.50-15.30

    17.

    Matematyka - zajęcia wyrównawcze

    Pani Dmowska Agnieszka

    Kl. VI środa w godz. 14.45-15.30
    Kl. IVa piątek w godz. 8.00-8.45

    18.

    Język polski dla cudzoziemców

    Pani Urszula Krawczyńska

    poniedziałek w godz. 15.20-16.20
    wtorek w godz. 14.00-15.30
    środa w godz. 14.45-16.20

    19.

    Chór szkolny

    Pan Bąkowski Mateusz

    poniedziałek w godz. 15.30-16.30

    20.

    Klub ekologa

    Pani Rybarczyk Dorota

    wtorek w godz. 11.45-12.30

    21.

    Znaj swój język - język polski

    Pani Nowicka Mirosława

    poniedziałek w godz. 8.00-8.45
    Kl. VIII ( zajęcia rozwijające:
    Znasz swój język - zdasz egzamin)

    22.

    SKS - klasy V-VI

    Pan Czosnowski Paweł

     piątek w godz. 12 40  Kl. Vc, VIe
    - rolki, siatkówka

    piatek w godz. 13 45 Kl. Vh, Vg
    - gry zespołowe

    23.

    Programuj i baw się – zajęcia informatyczne, klasy I - III

    Pani Kowalczyk Bożena


    poniedziałek 15.45-16.30

    24.

    Znaj swój język - język polski
    Zajęcia wyrównawcze dla klas V

    Pani Baduchowska Maria


    poniedziałek w godz. 13.50-14.35

    25.

    Fizyka wokół nas

    Pani Dzięcielska Małgorzata

    poniedziałek w godz. 15.40-16.35

    26.

    Żywi, ubiera chroni - chemia

    Pan Janecki Artur

    czwartek w godz. 15.30-16.30

    27.

    Historia buduje przyszłość kl. VI - VII

    Pani Sowińska Katarzyna

    wtorek w godz. 14.45-15.30

     

    Konsultacje dla uczniów
    – pomoc w nadrabianiu zaległości

    język angielski,

     

     

     

     

     

     

     

    język niemiecki

     

    Pani Marta Urbaniak-Hajduk
    czwartek 4 godzina lekcyjna

    Pani Joanna Soja
    poniedziałek 7godzina lekcyjna

    Pani Małgorzata Penar
    czwartek 4godzina lekcyjna

     Pani Sylwia Ambrozińska 
    środa 5godzina lekcyjna

     Pani Magdalena Nowak
    poniedziałek 7godzina lekcyjna

     Pani Dorota Bigosińska
    środa 9 godzina lekcyjna
     Pani Magdalena Makowiecka  
    środa 7godzina lekcyjna
     Pani Elżbieta Dzierzbicka
    czwartek 7godzina lekcyjna
    (nieparzyste czwartki)
     Pani Katarzyna Jutkiewicz
    codziennie w godz. 15.00-16.00

     

    Konsultacje dla uczniów
    – pomoc w nadrabianiu zaległości

    WOS / EDB


      piątek w godz. 13:50 - 14:35

     

    Konsultacje dla uczniów
    – pomoc w nadrabianiu zaległości

    muzyka

    Pan Bąkowski Mateusz
    poniedziałek w godz. 15.30 sala 203.

     

    Konsultacje dla uczniów
    – pomoc w nadrabianiu zaległości

    historia/geografia

    Pani Katarzyna Sowińska
    poniedziałek w godz. 14.45-15.30

     

    Konsultacje dla uczniów
    - pomoc w nadrabianiu zaległości

    matematyka

     Pani Klimaszewska Ewelina
    piątek godz. 14.45

     Pani Kowalczyk Aneta
    piątek godz. 13.50

     Pani Duszyńska Beata 
    wtorek godz. 14.45

     Pani Borkowska Teresa
    poniedziałek godz. 14.40

     Pani Dmowska Agnieszka
    środa godz. 14.35

     Pani Kosowska Agnieszka
    czwartek godz. 13.35

     Pani Dzięcielska Małgorzata
    poniedziałek godz. 16.30

     Pani Leśniewska Beata
    wtorek godz. 15.30

     

    Konsultacje dla uczniów
    – pomoc w nadrabianiu zaległości

    język polski

     Pani Agnieszka Wiśniewska
    poniedziałek w godz. 14.45 - 15.30

     Pani Mirosława Nowicka
    środa w godz. 14.45 - 15.30

     Pani Agnieszka Szwejkowska- Kozik
    środa w godz. 14.45 - 15.30

     Pani Marta Urbaniak - Hajduk
    czwartek w godz. 10.45 - 11.30

     Pani Urszula Krawczyńska
    piątek w godz. 15.30 - 16.25

     Pani Maria Baduchowska
    środa w godz. 14.45 - 15.30

     Pani Anna Kadłubowska - Pilich
    poniedziałek w godz. 14.45 - 15.30

     Pani Iwona Szczepańska
    środa w godz. 13.50 - 14.35

     Pani Jolanta Czapska
    poniedziałek w godz. 12.50 - 13.35

     

    Konsultacje dla uczniów
    – pomoc w nadrabianiu zaległości

    geografia

    Pani Janczarska Renata  
    poniedziałek w godz. 15.30 - 16.15

     

    Konsultacje dla uczniów
    pomoc w nadrabianiu zaległości

    biologia

    Pani  Dmowska Agnieszka
    środa w godz. 15.30-16.15

     

    historia

    Pani Daniluk Anna
    czwartek w godz. 15.30-16.30

     

    technika

    Pani Sabina Piasecka
    poniedziałek w godz. 13.30-14.15

     

    biologia

    Pani Hanna Kamińska
    czwartek w godz. 14-14.45

     

    informatyka,
    doradztwo zawodowe

    Pani Nadzikiewicz Beata
    czwartek w godz. 12.50 - 13.35

     

     

    muzyka, plastyka

    Pani Powązka-Jacaszk Małgorzata
    czwartek  w godz. 14.40-15.25

     

    ZAJĘCIA PŁATNE  POZALEKCYJNE W SZKOLE

    LP.

    NAZWA FIRMY

    ZAJĘCIA

    KLASY

    TEL.KONTAKTOWY

    1.

    HAPPY BRICKS


    Budowanie
    z klocków lego

     

    KL. 0-III

     

    wtorek w godz. 13.50-15.30

    2.

    Chess For Kids


    Szkoła szachowa


    Kl. 0-VIII

     poniedziałek w godz. 13.50-15.30
    wtorek w godz. 13.50-15.30

    4.

    PROGRESJA TAŃCA

    Taniec nowoczesny,
    Mix dance

    Jazz, modern

     

    Kl. 0-VIII

     

    czwartek w godz. 15.00-16.35

    5.

    Szkoła szczęścia

    Rysunek 3D

    Kl.0-IV

     środa w godz. 13.50-14.35

    6.

    Edukido

    Zajęcia wspierające rozwój intelektualny dziecka

     

    Kl. 0-IV


     poniedziałek w godz. 13.50-15.30
    środa w godz. 13.50-15.30

    7.

    Centrum Lingwistyczne CAMELOT

     

    Język angielski

     

    Kl. 0-VIII

     poniedziałek w godz. 9.50-13.35
    środa w godz. 12.50-13.35
    piątek w godz. 8.55-12.30

    8..

    Centrum nauki i biznesu „Żak”

    Szkoła dla dorosłych


    dorośli


    soboty i niedziele w godz. 8.00-20.00

    9.

    Centrum edukacyjne „Perfekt”

    Szkoła dla dorosłych


    dorośli


    zajęcia popołudniowe w godz. 18.00-21.00

    10.

    Pruszkowskie Towarzystwo Muzyczne

     

    Zajęcia muzyczne

     

    Kl. 0-VIII

     poniedziałek w godz. 15.00-18.30
    wtorek w godz. 15.00-18.30
    czwartek w godz. 15.00-18.30
    piątek w godz. 15.00-18.30

    11.

    Janusz Marciniak Akademia edukacji artystycznej
    i pedagogicznej „Bajka”

     

    Zajęcia z rytmiki kl.O

     

    Kl. 0

     

    Tel. 500670158

    12.


    Benedu


    Język angielski


    Kl. 0-VIII

    środa w godz. 13.50-14.35
    czwartek w godz. 13.50-14.35

    13.

     

    Stowarzyszenie Pruszkowianka

     

     

    Orkiestra

     

    Kl. IV-VIII

     

    codziennie w godz. 16.00-20.00

     

    14.

     

    Śliwińskisport

     

    Zajęcia z tenisa

     

    Kl.0-VIII

    wtorek w godz. 16.00-19.00
    czwartek w godz. 15.30-19.00
    sobota w godz. 10.30-14.30
    niedziela w godz. 15.00-20.00

    15.

    Centrum Tańca i Ruchu

    Dance Imperium

     

    Taniec towarzyski

     

    Kl. 0-VIII


    codziennie w godz. 13.00-15.00

    16.

    Stowarzyszenie edukacyjne MICHI


    Zajęcia karate


    Kl.0-VIII

    wtorki w godz. 18.00-20.00
    czwartki w godz. 18.00-20.00

    17.

    Kata

    Zajęcia Judo

     

     

    18.

     

    Międzyszkolny ośrodek sportowy

    Zajęcia z akrobatyki sportowej

     

    Kl.0-VIII

     

    poniedziałek, środa, piątek  w godz. 16.30-20.00
    sobota w godz. 8.30-10.30

     

    Koszykówka

    19.

    Firma CLIL


    Język angielski

     

    wtorek w godz. 14.00-15.00
    poniedziałek w godz. 13.50-15.30

    20

     

    Drama

     

    czwartek w godz. 13.50-15.30

     

     

     

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 2 im.Kornela Makuszyńskiego
      • sp2@miasto.pruszkow.pl
      • 22 758 79 74 tel.kom 501 525 025
      • ul.Jasna 2
      • mgr Marek Śrębowaty
      • mgr Katarzyna Jutkiewicz
      • mgr Anita Baińska-Trzebińska
      • poniedziałek 8.00-18.00 wtorek 8.00-16.00 Środa 8.00-16.00 czwartek 8.00-16.00 piątek 8.00-14.00
      • sp2@miasto.pruszkow.pl
  • Galeria zdjęć

    • Mistrzostwa w mini siatkówce chłopców
    • Mistrzostwa w mini siatkówce dziewcząt
    • Bal karnawałowy
    • Moda na recykling - warsztaty
    • Międzyszkolne zawody sportowe z piłki ręcznej dziewcząt i chłopców
    • 28 Finał Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy
    • Mamy rekord!!!
    • Akcja Mural
    • Biała szkoła - Poronin 2020