•  

    OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W ROKU SZKOLNYM 2021/2022
    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 im. Kornela Makuszyńskiego
    w Pruszkowie.

     

    Lp.

    Rodzaj zajęć

    Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego zajęcia

    Liczba godzin

    Dzień tygodnia i godzina zajęć

    Miejsce prowadzenia zajęć

    1.

    SKS kl. IV - VIII

    Frączkowski

    Robert

    1

    czwartek godz.11.45- 12.30

    piątek – godz. 11.45 - 12.30

    sala gimnastyczna

    2.

    SKS kl. I - III

    Kryńska

    Aleksandra

    2

    wtorek - godz. 8:00 - 8.45

    wtorek - godz. 8.45 - 9.30

    sala gimnastyczna

    3.

    SKS kl. IV - VIII

    Czosnowski

    Paweł

    2

    czwartek - godz. 8.00 - 8.45

    czwartek - godz.12.45 - 13.30

    sala gimnastyczna

    4.

    Korektywa zerówka oraz klasy  I - III

    Ścioch

    Zofia

    2

    poniedziałek - godz.12.50 - 13.35

    czwartek - godz.12.50 - 13.35

    sala korektywy

    5.

    Korektywa zerówka oraz klasy  I - III

    Ścioch

    Zofia

    2

    piątek - godz. 8.00 - 8.45

    piątek - godz.  8.55 - 9.40

    sala korektywy

    6.

    SKS klasa  IV

    Ścioch

    Zofia

    2

    poniedziałek - godz. 15.40 - 16.25

    poniedziałek - godz.16.30 - 17.15

    sala gimnastyczna

    7.

    Wyrównywanie szans

    - j. polski IV - V

    Gondek

    Beata

    1

    wtorek - godz. 15.40 - 16.25

    sala 204

    8.

    Wyrównywanie szans  

    - j. polski VI

    Gondek

    Beata

    1

    czwartek - godz.13.50 - 14.35

    sala 104

    9.

    Programuj i baw się

    - zajęcia informatyczne kl. 1-3

    Kowalczyk

    Bożena

    2

    poniedziałek - godz. 15.40 - 16.25

    sala 107

    10.

    Poznajemy świat

    - Klub Podróżnika

    Czapska Małgorzata

    2

    piątek - godz. 11.45 - 12.30

    piątek - godz. 12.50 - 13.35

    patio/ górna galeria DK/

    sala taneczna Dance Imperium

    11.

    Poznaj królową nauk

    - zajęcia matematyczne kl.4

    Jędrzejewska

    Beata

    1

    piątek - godz. 14.45 - 15.30

    sala 105

    12.

    Wyrównywanie szans

    - matematyka kl.5

    Leśniewska

    Beata

    1

    wtorek - godz. 8.00 - 8.45

    pokój nauczycielski

    13.

    Wyrównywanie szans

    - matematyka kl.6

    Dmowska

    Agnieszka

    1

    wtorek - godz. 13.35 - 14.20

    sala 205

    14.

    Wyrównywanie szans

     - matematyka kl.7

    Franchuk

    Svitlana

    1

    czwartek - godz. 7.10 - 7.55

    sala 208

    15.

    Wyrównywanie szans

     - matematyka kl.8

    Klimaszewska Ewelina

    1

    piątki - godz. 7.10 - 7.55

    sala 218

    16.

    Przygotowanie do egzaminu klasa 8b i 8f

    Klimaszewska Ewelina

    1

    czwartek godz.7.10- 7.55
    sala 218

    17.

    We are the world - IV-VI

    Wojciech

    Kossowski

    1

    poniedziałek - godz. 15.40 - 16.25

    sala 114

    18.

    We are the world - VII - VIII

    Wojciech

    Kossowski

    1

    poniedziałek - godz. 16.30 - 17.15

    sala 114

    19.

    Ćwiczenia redakcyjne

    -  j. polski VIII

    Urbaniak-Hajduk Marta

    1

    poniedziałek - godz. 15.40 - 16.25

    sala 204

    20.

    Ćwiczenia redakcyjne

    -  zajęcia wyrównujące VII

    Gondek

    Beata

    1

    środa - godz. 14.45 - 15.30

    sala 106

    21.

    Poznaj swój język- poprawnie mówimy VII

    Urbaniak-Hajduk Marta

    1

    środa - godz. 14.45 - 15.30

    sala 204

    22.

    Poznaj swój język - zajęcia rozwijające VIII

    Gondek Beata

    1

    czwartek - godz.14.45 - 15.30

     sala 104

    23.

    Chcę być manualny - zajęcia plastycze

    Żwirska

    Agnieszka

    2

    poniedziałek - godz. 13.50 -14.35

    poniedziałek – godz.14.45 -15.30

    sala P1

    24.

    Wrażliwi na świat - zajęcia teatralne

    Czapska

    Małgorzata

    1

    poniedziałek - godz. 11.45 - 12.30

    patio/ dolna galeria DK/

    sala taneczna Dance Imperium

    25.

    Biofeedback

    Rybarczyk

    Dorota

    1

    wtorek - godz. 15.40 - 16.25

    sala Biofeedback

    26.

    Biofeedback

    Rybarczyk

    Dorota

    2

    środa - godz. 14.45 - 15.30

    środa – godz.15.40 - 16.25

    sala Biofeedback

    27.

    Biofeedback

    Rybarczyk

    Dorota

    3

    piątek - godz. 8.00 - 8.45

    piątek – godz. 8.55 - 9.40

    piątek – godz. 9.50 - 10.35

    sala Biofeedback

    28.

    Chór szkolny

    Krawczyk

    Anna

    1

    poniedziałek - godz. 13.50-14.35

    sala P4

    29.

    Klub Młodego Ekologa

    Rybarczyk

    Dorota

    1

    środa - godz. 8.00 - 8.45

    sala Biofeedback

    30.

    Klub Młodego Naukowca IV-V

    Zębrowska

    Monika

    1

    środa - godz. 14.45 - 15.30

    sala 220

    31.

    Żywi, ubiera chroni - Chemia

    - klasy VII

    Popko

    Ewelina

    1

    wtorek - godz. 7.05 - 7.50

    sala 214

    32.

    Żywi, ubiera chroni - Chemia

    - klasy VIII

    Popko

    Ewelina

    1

    czwartek -  godz.7.05 - 7.50

     sala 214

    33.

    Historia buduje przyszłość

    Sowińska

    Katarzyna

    1

    poniedziałek - godz.14.45 - 15.30

    sala 207

    34.

    Klub Przedsiębiorcy

    Kuleta

    Mikołaj

    1

    środa - godz.15.40 - 16.25

    sala 211

    35.

    Klub Starszego Ekologa

    Kuleta

    Mikołaj

    1

    codziennie, w zależności od potrzeb

    gabinet pedagoga

    36.

    Taniec -  sposób na życie

    Reźniczak

    Barbara

    2

    środa - godz. 14.30 - 15.15

    piątek - godz. 15.00 - 15.45

    sala taneczna Dance Imperium

    37.

    Koło plastyczne - chcę być manualny - klasy 1-3

    Dadok-Pękala Katarzyna

    2

    czwartek - godz. 14.45-15.30

    sala nr 2 DK

    sala nr 3 DK

    38.

    Rozwijanie kompetencji lingwistycznych kl. 5

    Jutkiewicz

    Katarzyna

    2

     

     


    OFERTA ZAJĘĆ PŁATNYCH POZALEKCYJNYCH PROWADZONYCH PRZEZ FIRMY ZEWNĘTRZNE W ROKU SZKOLNYM 2021/2022-
    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 im. Kornela Makuszyńskiego
    w Pruszkowie.


    Rodzaj zajęć dodatkowych

     

    Dzień tygodnia

    Godziny zajęć

    Prowadzący zajęcia

    Kontakt - Telefon

     

    Zajęcia Taekwondo

     

    Poniedziałek

    Czwartek

     

    1800- 1900

    1800- 1900

     

    TAEKWON-DO GROMOWSKI

    Ul. Kolejowa 18/15

    13 – 200 Działdowo

     

     

     

    698 818 962

     

    Zajęcia KARATE

     

    Wtorek

    Czwartek

     

    1800- 2000

    1800- 2000

     

    Stowarzyszenie Edukacyjne MICHI

    Ul. Keniga 12/7

    02 – 495  Warszawa

     

     

     

    602 154 005

     

    Zajęcia KARATE

     

    Wtorek

    Czwartek

     

    1800- 2000

    1800- 2000

     

    Karate Klub Pruszków

    Ul. Sosnowa 16

    05 – 800 Pruszków

     

     

    504 215 537

     

    Zajęcia akrobatyki sportowej

    -  dziewczęta  i  chłopcy

    rocznik  2013  i  2014

     

    Poniedziałek

    Środa

    Piątek

    Sobota

     

    1630 – 2000

    1630 – 2000

    1630– 2000

    900 – 1100

     

     

    Międzyszkolny Ośrodek Sportowy

    Ul Gomulińskiego 4

    05 – 800 Pruszków

     

    508 783 914

     

    Zajęcia tenisa ziemnego dla dzieci

     

    Wtorek

     

    1630 – 2000

     

    Michał Śliwiński MICHALINASPORT

    Ul. Faraona 4

    05 – 804  Pruszków

     

     

    504 199 499

     

     

     

    Zajęcia  JUDO

     

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    Sobota

     

    1700 – 2000

    1700 – 1900

    1700 – 1900

    1700 – 2000

    1700 – 1900

    1000 – 1100

     

     

    Uczniowski Klub Sportowy KATA

    Ul. Jasna 2.     05 – 804  Pruszków

     

    502 222 093

     

    Nauka tańca towarzyskiego

     

     

    Rekrutacja

     w toku

     

     

    Uczniowski Klub Sportowy „DANCE  IMPERIUM”

    Ul. Jasna 2,  05 – 804 Pruszków

     

     

    531 509 080

     

    Zajęcia muzyczne

     

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

     

     

     

    1530 – 1900

    1600 – 1900

    1630 – 1900

    1430 – 1800

     

     

    Ognisko Muzyczne  Zdzisław Cegielski

    04 – 163 Warszawa,   ul. Ostrobramska nr 80 lok. 197

     

     

    698 678 255

     

    Zajęcia języka angielskiego

     

    Poniedziałek

     

     

     

     

     


    Wtorek

     

     

     

     

                  Środa

     

     

     

              Czwartek

     

     

     


                          Piątek

     

    855 – 940

    950 – 1035

    1045 – 1130

    1145 – 1230

    1350 – 1435

     

    855 – 940

    950 – 1035

    1145 – 1230

    1350 – 1435

     

    800 – 845

    855 – 940

    1145 – 1230

     

    800 – 845

    855 – 945

    1145 – 1230

    1250 – 1335

     

    800 – 845

    855 – 945

    1145 – 1230

    1250 – 1335

     

     

     

    MTRJ Sp. z o.o.

    00 – 446 Warszawa,

    ul. Fabryczna  16/22 m. 19

     

    605 437 827

     

    Zajęcia języka angielskiego

     

    Poniedziałek

     

                Wtorek

     

    Środa

     

            Czwartek

     

    800 – 845

     

    800 – 845

     

    1350 – 1435

     

    1350 – 1435

     

     

    Centrum Lingwistyczne CAMELOT S.C M. Piątkiewicz, J. Robak

    ul. Ceramiczna 7/42

    03 – 126 Warszawa

     

     

    793 507 071

     

    Zajęcia języka angielskiego

     

    Wtorek

     

                  Środa

     

     

    Piątek

     

    1445 – 1545

     

    1545 – 1645

    1600 – 1700

     

    1530 – 1630

     

     

    CLIL   Szkoła  Języków Obcych Paweł Gawinek

    ul. Piotrkowska 29

    05 – 800 Pruszków

     

     

    694 000 595

     

    Zajęcia samoobrony dla dzieci

     

    Poniedziałek

     

    Środa

     

    1630 – 1830

     

    1630 – 1830

     

    Marta Gross Akademia Bezpieczeństwa i  Sprawności

    ul. Bolesława Prusa 90/8

    05 – 800 Pruszków

     

     

    798 155 101

     

    Zajęcia szachowe dla dzieci

     

    Czwartek

     

    1350 – 1435

    1445 – 1530

     

     

    EDIT Sp. z o.o.

    01 – 250 Warszawa

    Ul. Worcella 5 lok. 35

     

     

     

    505 252 313

     

    Zajęcia terapii integracji sensorycznej

     

    Wtorek

     

    Piątek

     

    1635 – 1735

     

    1535 – 1635

     

    Niepubliczne Przedszkole

    „Prestige for Kids”

    Ul. Krasińskiego 8

    05 – 806 Komorów

     

     

    663 491 969

     

    Zajęcia dla juniora

    z klockami lego

     

    Poniedziałek

     

    1555 – 1655

     

    HAPPY BRICKS Sp. z o.o.

    Ul. Pruszkowska 11

    05 – 090 Raszyn

     

     

    792 214 203

    Zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci

    Poniedziałek

    1530 – 1700

    Paweł Smoliński ul. Wiśniowa 3

    05 – 860 Płochocin

     

    607 610 760

    Zajęcia aktorskie dla dzieci

    Poniedziałek

     

     

                    Wtorek

     

                  Środa

    930 – 1030

    1040 – 1140

     

    930 – 1030

     

    840 – 940

     

    DRAMA    Janusz Marciniak

    05 – 802 Pruszków

    Ul. Sadowa 15 lokal 33

     

    535 745 545

    Zajęcia umuzykalniające dla dzieci

    Wtorek

    1250 – 1335

    1540 – 1625

    Pietrzyk Urszula Maria

    Agencja Artystyczna  „MUSICA”

    Warszawa  ul. Zamiejska 13 m.13

     

    798 158 187

    Zajęcia z modelarstwa samochodowego dla dzieci

    Czwartek

    1600 – 1730

    EDUMOTO Prosta Spółka Akcyjna zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Warszawie

    XIV Wydział  Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego  ul. Kineskopawa 1  lok. A/6

     

    783 301 130

    Zajęcia korepetycji z matematyki

    Środa

    Sobota

    1815 – 1915

    Szymon Czupryński

    Ul. Helenowska 48 B

    05 – 807 Podkowa Leśna

     

    506 420 554



     
         




     

     

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 2 im.Kornela Makuszyńskiego
      • sp2@miasto.pruszkow.pl
      • 22 758 79 74 tel.kom 501 525 025
      • ul.Jasna 2
      • mgr Marek Śrębowaty
      • mgr Anita Baińska-Trzebińska mgr Mateusz Bąkowski mgr Katarzyna Jutkiewicz
      • poniedziałek 8.00-16.00 wtorek 8.00-16.00 Środa 8.00-16.00 czwartek 8.00-16.00 piątek 8.00-16.00
      • sp2@miasto.pruszkow.pl
      • https://www.sp2pruszkow.pl/a/dokumenty-szkolne/deklaracja dostępności
  • Galeria zdjęć

      brak danych