• Rok szkolny
    • Przedmiot
    • Okręg
    • Szukaj
    • 2019/2020

    • międzynarodowy

      • Agata Onopiuk
      • I miejsce
      • Mistrzostwa Świata "Contemporary Balet"
      • międzynarodowy
      • Wychowanie Fizyczne
      • Weronika Szklarska
      • I miejsce
      • Mistrzostwa Świata "Contemporary Balet"
      • międzynarodowy
      • Wychowanie Fizyczne
      • Natalia Gacparska
      • I miejsce
      • Mistrzostwa Świata "Contemporary Balet"
      • międzynarodowy
      • Wychowanie Fizyczne
      • Nikola Kozłowska
      • I miejsce
      • Mistrzostwa Świata "Contemporary Balet"
      • międzynarodowy
      • Wychowanie Fizyczne
      • Justyna Wrońska
      • I miejsce
      • Mistrzostwa Świata "Contemporary Balet"
      • międzynarodowy
      • Wychowanie Fizyczne
      • Marta Krupa
      • I miejsce
      • Mistrzostwa Świata "Contemporary Balet"
      • międzynarodowy
      • Wychowanie Fizyczne
      • Magda Nowicka
      • I miejsce
      • Mistrzostwa Świata "Contemporary Balet"
      • międzynarodowy
      • Wychowanie Fizyczne
    • krajowy

      • Mikołaj Warda kl.8f
      • II etap
      • Mazowieckie Talenty - Konkurs Kuratoryjny
      • krajowy
      • Matematyka
      • Mikołaj Warda 8f
      • II etap
      • Mazowieckie Talenty - Konkurs Kuratoryjny
      • krajowy
      • Historia
      • Wiktor Witkowski 7c
      • II etap
      • Mazowieckie Talenty - Konkurs Kuratoryjny
      • krajowy
      • Historia
      • Anna Grzelak 6b
      • II etap
      • Mazowieckie Talenty - Konkurs Kuratoryjny
      • krajowy
      • Historia
      • Przemysław Dylak 6b
      • II etap
      • Mazowieckie Talenty - Konkurs Kuratoryjny
      • krajowy
      • Historia
      • Maciej Zwoliński 6b
      • II etap
      • Mazowieckie Talenty - Konkurs Kuratoryjny
      • krajowy
      • Historia
    • lokalny

      • Szymon Królak
      • II miejsce
      • Tenis stołowy
      • lokalny
      • Wychowanie Fizyczne
      • Piotr Skrobisz
      • II miejsce
      • Tenis stołowy
      • lokalny
      • Wychowanie Fizyczne
      • Lena kl.6b
      • III miejsce
      • Japonia w moich oczach
      • lokalny
      • plastyka
      • Tamara kl.7c
      • wyróżnienie
      • Japonia w moich oczach
      • lokalny
      • plastyka
      • Kasia kl.5d
      • wyróżnienie
      • Japonia w moich oczach
      • lokalny
      • plastyka
      • Marta Kasztelewicz kl.5f
      • I miejsce
      • Konkurs recytatorski "Fascynacje"
      • lokalny
      • Język polski
      • Magda Sienkiewicz kl.7a
      • II miejsce
      • Konkurs recytatorski "Fascynacje"
      • lokalny
      • Język polski
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 2 im.Kornela Makuszyńskiego
      • dyrektorsp2pruszkow@wp.pl
      • 22 758 79 74 tel.kom 501 525 025
      • ul.Jasna 2
      • mgr Marek Śrębowaty
      • mgr Katarzyna Jutkiewicz
      • mgr Anita Baińska-Trzebińska
      • poniedziałek 8.00-18.00 wtorek 8.00-16.00 Środa 8.00-16.00 czwartek 8.00-16.00 piątek 8.00-14.00
  • Galeria zdjęć

    • Mistrzostwa w mini siatkówce chłopców
    • Mistrzostwa w mini siatkówce dziewcząt
    • Bal karnawałowy
    • Moda na recykling - warsztaty
    • Międzyszkolne zawody sportowe z piłki ręcznej dziewcząt i chłopców
    • 28 Finał Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy
    • Mamy rekord!!!
    • Akcja Mural
    • Biała szkoła - Poronin 2020