Nazwisko i Imię
Nauczany przedmiot
Ambrozińska Sylwia
język angielski
Baduchowska Maria
język polski, świetlica
Baińska-Trzebińska Anita
świetlica, WICEDYREKTOR SZKOŁY
Balawender Marta
wychowanie fizyczne
Banaszczyk Anna
wychowanie fizyczne, nauczyciel współorganizujący kształcenie
Bąkowski Mateusz
muzyka, WICEDYREKTOR SZKOŁY
Bielawska Edyta
plastyka, nauczyciel współorganizujący kształcenie
Bigosińska Dorota
język angielski
Bigos Monika
integracja sensoryczna
Błęcka Maja
wychowanie fizyczne
Borek Iwona
edukacja wczesnoszkolna
Chamczyk Michał
świetlica
Ciechońska Grażyna
edukacja wczesnoszkolna
Czapska Jolanta
język polski
Czelakowska- Aguilar Hanna
język hiszpański
Czmielewska- Dudkiewicz Monika
matematyka
Czosnowski Paweł
wychowanie fizyczne
Dadok-Pękala Katarzyna
edukacja wczesnoszkolna
Daniluk Anna
historia
Dmowska Agnieszka
matematyka, biologia
Doktorska Dominika
edukacja wczesnoszkolna
Dombrovska Olha
chemia
Dubielecka Karolina
edukacja przedszkolna
Duszyńska Beata
matematyka
Figarska Paulina
edukacja wczesnoszkolna, język angielski
Gajewa Martyna
edukacja wczesnoszkolna
Garbaty Beata
świetlica
Gondek Beata
język polski
Gondek Jarosław
informatyka
Gontarz Agnieszka
fizyka
Gruza Marta
język angielski
Jambor Teresa
świetlica
Janczarska Renata
geografia
Janowski Adam
religia
Jędrzejewska Beata
matematyka
Jutkiewicz Katarzyna
WICEDYREKTOR SZKOŁY
Kaczanowska Joanna
psycholog szkolny
Kadłubowska-Pilich Anna
język polski
Kaźmierska Kamila
świetlica
Klimaszewska Ewelina
matematyka
Kossowski Wojciech
język angielski
Kowalczyk Aneta
matematyka
Kowalczyk Bożena
edukacja wczesnoszkolna
Kryńska Aleksandra
wychowanie fizyczne
Kulczyk-Sobczyk Izabela
edukacja wczesnoszkolna
Kuźmicz Urszula
integracja sensoryczna
Leśniewska Beata
matematyka
Lipowska- Kuźba Agnieszka
pedagog szkolny
Lis Krystyna
edukacja wczesnoszkolna
Majer Łukasz
religia
Makowiecka Magdalena
język angielski
Marciniak Marta
nauczyciel współorganizujący kształcenie
Marczak Jolanta
pedagog specjalny, etyka
Markiewicz Joanna
biblioteka
Matiaż Olena
religia
Michalski Maciej
wychowanie fizyczne
Milczarek Anna
muzyka
Mucha- Orliński Konrad
wychowanie fizyczne
Orzechowska Monika
język polski
Panasewicz Justyna
edukacja wczesnoszkolna
Pawlak Anna
historia, WOS
Pawlak - Kozłowska Paulina
integracja sensoryczna
Penar Małgorzata
język angielski
Piasecka Magdalena
logopeda
Piasecka Sabina
technika
Piecyk Anna
świetlica
Podgórska Lucyna
wychowanie fizyczne
Prasolik Agata
edukacja wczesnoszkolna
Prochacka - Olszewska Jolanta
świetlica
Radecka Elżbieta
język polski, historia
Regner - Janiszewska Joanna
pedagog szkolny
Różycki Artur
biblioteka
Rybarczyk Dorota
edukacja wczesnoszkolna
Rytel Danuta
edukacja wczesnoszkolna
Rzeźniczak Barbara
edukacja wczesnoszkolna
Sawicka Beata
biologia
Sidorowska Agata
logopeda
Skubisz Weronika
świetlica
Sowińska Katarzyna
historia, geografia, WOS
Stań Katarzyna
edukacja wczesnoszkolna, EDB
Stępień Agnieszka
edukacja wczessnoszkolna
Stępień Patrycja
edukacja wczesnoszkolna
Szczepańska Iwona
język polski
Szewczyk Aneta
integracja sensoryczna
Sztyk Magdalena
wychowanie do życia w rodzinie
Szymańska Hanna
doradztwo zawodowe
Ścioch Zofia
wychowanie fizyczne
Śliwiński Michał
wychowanie fizyczne
Śrębowaty Marek
informatyka, DYREKTOR SZKOŁY
Świderska Svitlana
fizyka, matematyka
Tolak- Kownacka Aleksandra
pedagog szkolny
Trzebińska Wioletta
psycholog szkolny
Turowska Jolanta
integracja sensoryczna
Urbaniak-Hajduk Marta
język polski, język angielski
Wiśniewska Agnieszka
język polski
Wiśniewska Dorota
świetlica
Wójcik Eliza
pedagog szkolny
Zębrowska Monika
biologia, geografia
Żwirska Agnieszka
plastyka