• KONSULTACJE NAUCZYCIELSKIE rok szkolny 2019/2020

     

    Konsultacje dla uczniów

    pomoc w nadrabianiu zaległości

    język angielski

    język niemiecki

    Pani Marta Urbaniak - Hajduk
    czwartek w godz. 10.45-11.30

    Pani Joanna Soja
    poniedziałek  w godz. 13.50- 14.35

    Pani Małgorzata Penar
    czwartek w godz. 10.45-11.30

    Pani Sylwia Ambrozińska
    środa w godz. 11.45-12.30

    Pani Magdalena Nowak
    poniedziałek w godz. 13.50-14.35

    Pani Dorota Bigosińska
    środa w godz. 15.40-16.20

    Pani Elżbieta Dzierzbicka
    czwartek w godz. 13.50-14.35 (nieparzyste czwartki)

    Pani Magdalena Makowiecka
    środa w godz. 13.50-14.35

    Pani Katarzyna Jutkiewicz
    codziennie w godz. 15.00-16.00

     

    Konsultacje dla uczniów

    pomoc w nadrabianiu zaległości

    WOS / EDB

     
     piątek 
    w godz. 13:50 - 14:35

     

    Konsultacje dla uczniów

    pomoc w nadrabianiu zaległości

    muzyka

    Pan Bąkowski Mateusz
    poniedziałek godz. 15.30 sala 203.

     

    Konsultacje dla uczniów

    pomoc w nadrabianiu zaległości

    historia/geografia

    Pani Katarzyna Sowińska
    poniedziałek 
    w godz. 14.45-15.30

     

    Konsultacje dla uczniów

    pomoc w nadrabianiu zaległości

    matematyka

    Pani Klimaszewska Ewelina
    piątek godz. 14.45

    Pani Kowalczyk Aneta 
    piątek  godz. 13.50

    Pani Duszyńska Beata 
    wtorek godz. 14.45

    Pani Borkowska Teresa
    poniedziałek  
    godz. 14.40

    Pani Dmowska Agnieszka
    środa 
    godz. 14.35

    Pani Kosowska Agnieszka
    czwartek 
     godz. 13.35

    Pani Dzięcielska Małgorzata
    poniedziałek 
     godz. 16.30

    Pani Leśniewska Beata
    wtorek 
     godz. 15.30

     

    Konsultacje dla uczniów

    pomoc w nadrabianiu zaległości

    język polski

    Pani Agnieszka Wiśniewska
    poniedziałek 
    w godz. 14.45 - 15.30

    Pani Mirosława Nowicka
    środa 
    w godz. 14.45 - 15.30

    Pani Agnieszka Szwejkowska- Kozik
    środa 
    w godz. 14.45 - 15.30

    Pani Marta Urbaniak - Hajduk
    czwartek 
    w godz. 10.45 - 11.30

    Pani Urszula Krawczyńska
    piątek 
    w godz. 15.30 - 16.25

     Pani Maria Baduchowska
    środa 
    w godz. 14.45 - 15.30

     Pani Anna Kadłubowska - Pilich
    poniedziałek 
    w godz. 14.45 - 15.30

     Pani Iwona Szczepańska
    środa 
    w godz. 13.50 - 14.35

     Pani Jolanta Czapska
    poniedziałek 
    w godz. 12.50 - 13.35

     

    Konsultacje dla uczniów

    pomoc w nadrabianiu zaległości

    geografia

    Pani Janczarska Renata  
    poniedziałek 
    w godz. 15.30 - 16.15.

     

    Konsultacje dla uczniów

    pomoc w nadrabianiu zaległości

    biologia

     Pani Dmowska Agnieszka
    środa 
    w godz. 15.30-16.15

     

    historia

    Pani Daniluk Anna
    czwartek 
    w godz. 15.30-16.30

     

    technika

    Pani Sabina Piasecka
    poniedziałek 
    w godz. 13.30-14.15

     

    biologia

    Pani Hanna Kamińska
    czwartek 
    w godz.  14-14.45

     

    informatyka, doradztwo zawodowe

    Pani Nadzikiewicz Beata 
     
    czwartek 
    w godz. 12.50 - 13.35

     

     

    muzyka/plastyka

    Pani Powązka-Jacaszk Małgorzata
    czwartek 
    w godz. 14.40-15.25

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 2 im.Kornela Makuszyńskiego
      • dyrektorsp2pruszkow@wp.pl
      • 22 758 79 74 tel.kom 501 525 025
      • ul.Jasna 2
      • mgr Marek Śrębowaty
      • mgr Katarzyna Jutkiewicz
      • mgr Anita Baińska-Trzebińska
      • poniedziałek 8.00-18.00 wtorek 8.00-16.00 Środa 8.00-16.00 czwartek 8.00-16.00 piątek 8.00-14.00
  • Galeria zdjęć

    • Mistrzostwa w mini siatkówce chłopców
    • Mistrzostwa w mini siatkówce dziewcząt
    • Bal karnawałowy
    • Moda na recykling - warsztaty
    • Międzyszkolne zawody sportowe z piłki ręcznej dziewcząt i chłopców
    • 28 Finał Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy
    • Mamy rekord!!!
    • Akcja Mural
    • Biała szkoła - Poronin 2020