•  

    KONSULTACJE NAUCZYCIELSKIE rok szkolny 2020/2021

         
         
         
    IMIE I NAZWISKO ZAJĘCIA  TERMIN
    Ambrozińska Sylwia  konsultacje język angielski czwartek 19:00 - 19:45
    Baduchowska Maria konsultacje język polski Środa 16.00-16.40
    Banaszczyk Anna konsultacje środa 14:20-15:50
    Bąkowski Mateusz konsultacje muzyka wtorki 13.30
    Bąkowski Mateusz chór szkolny  poniedziałki 14.20
    Bielawska Edyta konsultacje plastyka środa 8.00-8.40
    Bigosińska Dorota konsultacje język angielski środa: 14.20- 15.00.
    Błęcka Maja korektywa odrębny grafik
    Borkowska Teresa konsultacje matematyka piątek 15.10
    Chamczyk Michał konsultacje historia piątek 13.25-14.05 
    Czapska Jolanta konsultacje język polski piątek 14.10
    Czosnowski Paweł konsultacje Poniedziałek 10 30 - 11 10
    Czosnowski Paweł SKS  Poniedziałek  8 50 - 9 30
    Czosnowski Paweł SKS      Poniedziałek 11 30 - 12 10
    Daniluk Anna konsultacje historia wtorek 9.40-10.20
    Dmowska Agnieszka  konsultacje biologia środa 13.25-14.05
    Duszyńska Beata konsultacje matematyka środa 16.00 - 16.40
    Duszyńska Beata zajęcia wyrównawcze matematyka klasy 4 poniedziałek 16.00 - 16.40 , środa 15.10 - 15.50 
    Dzierzbicka Edyta konsultacje język niemiecki czwartek 15:00 - 15:30
    Frączkowski Robert konsultacje czwartek godz.14.20-15.00
    Frączkowski Robert SKS piątek godz.15.00-16.30
    Gontarz Agnieszka konsultacje fizyka klasy 7 piątki 7:30 do 7:50
    Gruza Marta  Język angielski/język niemiecki czwartki 12:30-13:10.
    Janczarska Renata konsultacje geografia poniedziałek  14.05 -14.45
    Jutkiewicz Katarzyna konsultacje język niemiecki codziennie 9.00-16.00
    Kadłubowska-Pilich Anna Koło młodych literatów poniedziałek 16.00 
    Kadłubowska-Pilich Anna konsultacje język polski poniedziałek  16.45 
    Kamińska Hanna konsultacje biologia czwartek 15.10-15.50
    Karczewska Aleksandra konsultacje czwartek 11.30-12.10
    Karczewska Aleksandra SKS środa 9.30-11.00
    Klimaszewska Ewelina konsultacje matematyka poniedziałki 15.50 - 16.30
    Klimaszewska Ewelina zajęcia wyrównawcze matematyka klasy 7-8 poniedziałki 15.50 - 16.30 , środy 8.00 - 8.40
    Kowalczyk Aneta konsultacje matematyka poniedziałek g. 11.30-12.10
    Krawczyńska Urszula konsultacje język polski piątek 15.10-15.50
    Lesniewska Beata konsultacje matematyka środa 15.10-15.40
    Lesniewska Beata zajęcia wyrównawcze matematyka klasy 5 poniedziałek  15.50
    Lesniewska Beata zajęcia wyrównawcze matematyka klasy 6 środa godz. 15.10
    Maja Błęcka  konsultacje wtorek 9:40-10:20
    Michalski Maciej konsultacje WF piątki  15.10 - 15.50.
    Nadzikiewicz Beata konsultacje informatyka wtorek 14.05-15.40
    Nadzikiewicz Beata koło informatyczne - programuj i się baw  czwartek 13.25-14.05
    Nowak Magdalena konsultacje język angielski poniedziałek 13.25-14.05
    Nowicka Mirosława konsultacje język polski Poniedziałek  14.20-15.20
    Nowicka Mirosława zajecia wyrównawcze klasy język polski ( 7 c d e f g h) wtorek, 14.20 gr.I 
    Nowicka Mirosława zajęcia wyrównawcze klasy język polski  ( 7 a b i)  wtorek 15.10 gr II
    Piasecka Sabina konsultacje technika Poniedziałek  14.20-15.00
    Popko Ewelina konsultacje chemia środa 14.20
    Popko Ewelina Chemia uczy, bawi - koło chemiczne poniedziałek 8.00
    Rózycki Artur Spotkania miłośników książek środa 14.30-16.00 czwartek 13.00-15.00
    Sawicka Beata konsultacje biologia czwartek, godz. 15.10
    Soja Joanna konsultacje język angielski środa godz. 17
    Sowińska Katarzybna konsultacje historia środa 15.00-15.40
    Sowińska Katarzyna koło Historia buduje przyszłość poniedziałek 14.25-15.00, wtorek 8.00-8.40
    Stań Katarzyna konsultacje EDB wtorek 17.00
    Szczepańska Iwona konsultacje język polski czwartek 13.35-14.05
    Sztanek Marcin konsultacje religia piątek 13.25-14.05 
    Szwejkowska-Kozik Agnieszka konsultacje język polski środa 16.00
    Śliwiński Michał konsultacje WF poniedziałek 13:25-14.05
    Urbaniak-Hajduk Marta konsultacje język polski/angielski wtorek 13.25014.05
    Wiśniewska Agnieszka konsultacje język polski środa 15.10-15.50
    Wiśniewska Agnieszka zajęcia wyrównawcze język polski klasy 4 wtorek 8.50-9.30
    Wiśniewska Agnieszka zajęcia wyrównawcze język polski klasy 5 wtorek 9.40-10.20
    Zębrowska Monika Klub młodego naukowska - koło biologiczne wtorek o 15.10 
    Zębrowska Monika konsultacje biologia/geografia czwartek godz 8.00
    Żwirska Agnieszka Koło platyczne - chcę być manualny poniedziałek 15.10-16.40
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 2 im.Kornela Makuszyńskiego
      • sp2@miasto.pruszkow.pl
      • 22 758 79 74 tel.kom 501 525 025
      • ul.Jasna 2
      • mgr Marek Śrębowaty
      • mgr Katarzyna Jutkiewicz
      • mgr Anita Baińska-Trzebińska
      • poniedziałek 8.00-18.00 wtorek 8.00-16.00 Środa 8.00-16.00 czwartek 8.00-16.00 piątek 8.00-14.00
      • sp2@miasto.pruszkow.pl
      • https://www.sp2pruszkow.pl/a/dokumenty-szkolne/deklaracja dostępności
  • Galeria zdjęć

      brak danych